{{get_goods_count()}}
Авторизация/Регистрация
Новини

Додаткова гарантія 2 роки на сантехніку Ravak

30 листопада 1999

Додаткова гарантія 2 роки

 При купівлі продукції ТМ «RAVAK» з основною гарантією два роки в офіційному інтернет-магазині, фірмових салонах або фірмових відділах «RAVAK» надається сертифікат на два роки додаткової гарантії. Таким чином, замість стандартних двох років гарантії Ви отримуєте чотири!

 

*ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ «RAVAK»:

 Офіційний інтернет-магазин: www.ravak.com.ua

Фірмові салони: http://www.ravak.ua/uk/firmennye-salony

Фірмові відділи: http://www.ravak.ua/uk/firmennye-otdely

 

УМОВИ ОТРИМАННЯ «ДОДАТКОВОЇ ГАРАНТІЇ 2 РОКИ»

 1. Умови отримання «Додаткової гарантії 2 роки».

1.1. Споживач має право отримати «Додаткову гарантію 2 роки» при купівлі продукції TM «RAVAK» з основною гарантією два роки від виробника «RAVAK a.s.» у мережі магазинів-партнерів «RAVAK» на території України.

1.2. «Додаткова гарантія 2 роки» не поширюється на гідромасажні системи, аксесуари до змішувачів, ПВХ ущільнювальні планки для душових куточків і продукцію з основною гарантією понад два роки.

1.3. Магазини-партнери «RAVAK», які надають «Додаткову гарантію 2 роки», повинні мати фірмовий диплом, який підтверджує статус учасника програми «Додаткова гарантія 2 роки».

 

1.4. Перелік магазинів-партнерів «RAVAK», які надають «Додаткову гарантію 2 роки», опублікований на сайті www.ravak.ua, а саме:

Офіційний інтернет-магазин: www.ravak.com.ua

Фірмові салони: http://www.ravak.ua/uk/firmennye-salony

Фірмові відділи: http://www.ravak.ua/uk/firmennye-otdely

1.5. При купівлі продукції TM «RAVAK» з основною гарантією два роки споживач безкоштовно отримує «Сертифікат на додаткові два роки гарантії» (далі по тексту - Сертифікат), який надає право на продовження терміну дії основної гарантії, викладеної в оригінальному гарантійному талоні виробника, на 2 (два) додаткових роки.

 

 1.6. Сертифікат повинен бути заповнений продавцем належним чином і містити дані, ідентичні тим, які вказані в основному гарантійному талоні, а саме: найменування товару, серійний номер виробу, адресу магазина, дату покупки, чітку печатку продавця та підпис споживача. Модель і серійний номер у гарантійному талоні та у Сертифікаті повинні відповідати моделі та серійному номеру виробу.

1.7. Сертифікат недійсний, якщо: обов'язкові поля Сертифікату не заповнені або не відповідають даним гарантійного талона та/або не відповідають даним на виробі RAVAK; відсутня печатка продавця або ж вона відрізняється від печатки на гарантійному талоні; будь-які інші дані на Сертифікаті виправлені, стерті або їх неможливо прочитати. Сертифікат недійсний без наявності (без пред'явлення) належним чином оформленого основного гарантійного талона виробника.

1.8. Термін дії «Додаткової гарантії 2 роки» починається на наступний день після завершення основного гарантійного терміну від виробника.

2. Інші умови програми «Додаткова гарантія 2 роки».

2.1. Виробником є ​​компанія «RAVAK a.s.» («Равак а.с.»), яка знаходиться за адресою: Obecnická 285, 261 01 Příbram I, CZECH REPUBLIC; тел.: 00420 318 427 111, факс.: 00420 318 427 278, e-mail: info@ravak.cz, сайт: www.ravak.cz

2.2. Програма «Додаткова гарантія 2 роки» представлена ​​організатором – Представництвом «RAVAK a.s.» («Равак а.с.») в Україні, яке знаходиться за адресою: вул. Дніпровська набережна, 21, м. Київ, 02081, Україна; тел./факс: +380 44 383 40 40; e-mail: info@ravak.ua, сайт: www.ravak.ua

2.3. Організатор залишає за собою право вносити зміни до умов програми «Додаткова гарантія 2 роки» без попередження заздалегідь.

2.4. Отримання Сертифікату означає, що споживач ознайомлений з умовами програми «Додаткова гарантія 2 роки» та повністю з ними згоден.