{{get_goods_count()}}
Авторизация/Регистрация
Новини

Унікальні знижки на сантехніку! - 20% на всю сантехніку Ravak

8 червня 2017 о 14:51

Унікальні знижки на сантехніку!

День народження RAVAK!

Шановні друзі!

Майже цілий місяць ми будемо святкувати свій 26-й День Народження :) та дарувати Вам унікальні знижки на всю високоякісну чеську сантехніку "RAVAK"!
Поспішайте! Тільки з 06 по 30 червня в усіх офіційних магазинах сантехніки діятимуть знижки -20%* на всю продукцію: акрилові ванни, штори та двері для ванн, душові кабіни та двері, піддони, умивальники, санітарну кераміку, змішувачі, меблі та практичні аксесуари для ванних кімнат.

Думайте про себе. Якщо нова ванна кімната за найкращою ціною, то RAVAK.

 Компанія RAVAK була заснована в Чехії 15 червня 1991 року та до сьогоднішнього дня знаходиться під керівництвом її чеських засновників. Ми починали свою діяльність з виробництва душових куточків і піддонів, а тепер є одним з найбільших виробників обладнання для ванних кімнат в Центральній і Східній Європі. Наш успіх обумовлений дотриманням таких основних вимог, як контроль безкомпромісної якості та оригінальний авторський дизайн. Але що нас дійсно відрізняє від конкурентів, так це вироби, орієнтовані на клієнта - зручні, практичні, надійні, і в той же час, красиві. Ми створюємо тренди, розробляємо ексклюзивні технічні ідеї, запатентовані технології та матеріали. Одним з результатів нашої орієнтації на клієнта є концепції для ванних кімнат, які крім ванни або душового куточка включають у себе умивальник, меблі та широкий ряд аксесуарів в єдиному дизайні та підходять для ванних кімнат всіх розмірів, від самих маленьких до найбільших. Обираючи одну з концепцій, Ви уникаєте тривалого ходіння по магазинах і салонах сантехніки в пошуках ідеального підбору одного елемента ванної кімнати до іншого!

*Знижки -20% діють на всю продукцію ТМ «RAVAK» тільки з 06.06.2017 по 30.06.2017 в офіційних магазинах сантехніки по всій Україні, адреси яких опубліковано на сайті www.ravak.ua. Знижки не підсумовуються між собою та не поширюються на інші акційні пропозиції. Умови акції можуть бути змінені протягом дії даної пропозиції без попередження.